KREPŠELIS
0 0.00 €

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Tylö Vista garo dušai

Tylö Vista - tai dailiai atrodantis garo dušas, atspindintis skandinavišką dizainą. Pagamintas naudojant matinius, juodus, minimalistinius profilius, kurie gali būti su slenksčiu arba be jo, tam kad jūsų vonios kambarys būtų modernus ir prabangus. Stiklo sienos tonuotos pilkai, siekiant sukurti papildomą rūko efektą. Rankinis dušelis ir dušo galva užtikrins įprasto dušo savybes.
Jaukus ir visa apgaubiantis šiltas garas jus pasieks vos per 2 minutes. Garo dušą jūs valdysite su pažangiu  puikiai įkomponuotu lietimui jautriu Tylö Elite Cloud valdymo pultu.
Dušo kabina dviejų dydžių: 130x90x213 (Vista 130) cm ir 160x90x213 cm (Vista 160), kairinė arba dešininė. Norint tinkamai sumontuoti Vista jums reikės dviejų sienų ir grindų.

Nuo:
7546.00 €
- +
Kiekis
Galimi pasirinkimai
Komplektacija
Aprašymas

Garo dušas (kabina) Tylö​ Vista pagamintas iš minimaliai matinio juodo aliuminio profilių ir 8 mm tonuoto grūdinto stiklo. Stogas pagamintas iš HPL (aukšto slėgio laminato) su izoliuota putplasčio šerdimi, kad būtų išvengta kondensato lašėjimo naudojimo metu. Garų kolona įleista į galinę sieną ir pagaminta iš 8 mm juodo grūdinto stiklo. Už stiklo įmontuotas LED apšvietimas. Valdymo pultelis Tylö Elite Cloud.
Per 2 minutes nuo įjungimo duše pasiekiama norima temperatūra. Termostatas, maišytuvas ir rankinis dušas Dornbracht. Vyriai ir durų rankenos Pauli. Durys yra su magnetiniu uždarymu (pritraukėju). Garų purkštukas labai tylus ir saugus. 


Papildomi priedai:

 - Kėdutės Pixel Black,
 - Lentynos Pixel Black,
 - Spalvų terapija.

Į viršų