KREPŠELIS
0 0.00 €

Jūsų prekių krepšelis tuščias

RAUDONĖLIŲ EKSTRAKTAS PIRČIAI

RAUDONĖLIŲ EKSTRAKTAS PIRČIAI

Ekstraktas stiprina organizmo apsaugines funkcijas, didina bronchų liaukų sekreciją, lengvina atsikosėjimą, pasižymi priešmikrobiniu, priešuždegiminiu, raminamuoju ir skausmą mažinančiu poveikiu. Jis tinka gripo, anginos, nemigos, isterijos ir kitokiems nervų sistemos strikimams lengvinti. Kaip pagalbinę priemonę galima naudoti šalinant išbėrimus, prižiūrint pūlingas žaizdas, sužeidimus. Ypač tinka aromatinėms vonioms, sausiems ir drėgniems kompresams ruošti, dėti skaudamų sąnarių.

5.10 €
- +
Kiekis
Aprašymas
Raudonėlių ekstraktas su eukalipto eteriniu aliejumi

Sudėtis: 90% raudonėlių ekstrakto su natūraliu bičių medumi, juoduota druska ir 10% eukaliptų eterinio aliejaus. Talpa: 240 ml.

Vartojimo būdas: Prieš vartojimą ektraktą būtina sumaišyti vartant buteliuką arba suplakti. Inde vantoms mirkyti sumaišykite 3-4 litrus vandens ir 45-50 ml. ekstrakto. Eidami į pirtį, nusiprauskite šiltu vandeniu po dušu. Mišinį gerai išmaišykite, dalį jo pilkite į atskirą indą ir iš jo po truputį pilkite ant įkaitusių akmenų. Mišinyje išmirkytomis vantomis masažuokite kūną. Po tokios pirties kūno plauti muilu arba šampūnu nepatariama.

Ekstrakto patariama pilti tiek, kiek nurodyta. Neskiesto ekstrakto pilti ant įkaitusių akmenų nerekomenduojama! Skirta tik išoriniam naudojimui.

Į viršų