KREPŠELIS
0 0.00 €

Jūsų prekių krepšelis tuščias

EOS EmoStyle Hi

EOS EmoStyle Hi

EOS EmoStyle Hi - tai  kokybiškas, patikimas, aukščiausios (angl. premium) klasės elektroninis valdymo pultas, skirtas valdyti bet kuriai elektrinei saunos krosnelei, komplektuojamai su garo garintuvu (generatoriumi). Pulto valdymo panelė, montuojama saunos (pirties) patalpoje ant sienos. Jos apdaila, pagaminta iš juodos arba baltos spalvos stiklo su natūralaus medžio intarpu (klevo arba riešutmedžio). Meniu lengvai perprantamas, aiškus ir  paprastai valdomas; didelis skistųjų kristalų (TFT) ekranas. 
Įsigijus papildomus modulius, galima valdyti: spalvotą apšvietimą, muziką, pirtį per nuotolį: internetu su išmaniaisiais įrenginiais.
Pirties klimato tipas: saunos 40 - 115°C, saunos su garu: 30 - 70°C ir 15-40 % drėgmė. Drėgmės lygis pirtyje gali būti valdomas proporcingai įrangos darbo laikui(10 skirtingo intensyvumo drėgmės rėžimų) arba su drėgmės davikliu.
Pirties veikimo laikas: 6, 12 ir neribotos val., išankstinis laikmatis iki 24 val., pirties apšvietimo galia iki 150 W, ventiliatorius (nuo 5 iki 150 W), trijų skaitmeninių daviklių: temperatūros(krosnelės), gulto (antrojo daviklio) ir drėgmės sistema, galima prijungti papildomą relių(kontaktorių) bloką, vaikų saugos užrakto funkcija, ribotos prieigos ir nuotolinio valdymo funkcijos. Komplekte yra temperatūros daviklis su 5 m prijungimo kabeliu.

Nuo:
1196.00 €
- +
Kiekis
Galimi pasirinkimai
Komplektacija
Aprašymas

EOS EmoStyle Hi techniniai duomenys:

Pirties klimato tipas  - karšta ir sausa sauna,
 - šilta ir drėgna sauna
Galingumas iki 9,0 kW*
Elektros pajungimas: 50 Hz 400V 3N~
Temperatūros reguliavimo diapazonas 30 - 115°C
Davikliai trys
Darbo laikas 6/ 12/ neribotos val. 
Išankstinis laikmatis 24 val.
Pulto matmenys(plotisxgylisxaukštis), mm 130x25x127
Relių bloko matmenys(plotisxgylisxaukštis), mm 140x38x200
Priešgaisrinis saugumas(automatinis išjungimas) prie 139°C

* - galima prijungti papildomą relių(kontaktorių) bloką.

EOS EmoStyle Hi pajungimo schemaNorėdami sužinoti daugiau informacijos apie elektrinių krosnelių valdymo pultus, susisiekite su mumis.

Į viršų