KREPŠELIS
0 0.00 €

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Apie mus

Mato sauna – tai UAB „Saunita“ valdomas prekės ženklas, išreiškiantis mūsų aistrą pirtims. Kuriame, puoselėjame ir Lietuvos rinkai pristatome autentišką pirties kultūrą – grožio, ramybės ir sveiko gyvenimo būdo oazę Jūsų namuose.

Augančiam gyvenimo tempui, kasdieniams iššūkiams ir stresui įveikti, siūlome individualius sprendimus, kurie padės kokybiškai pailsėti išskirtinėje aplinkoje, atgauti jėgas ir pasisemti šviežių idėjų – kartu su šeima ir artimiausiais bičiuliais.

Tik jums skirtus sprendimus kuriame įsiklausydami į jūsų poreikius, tarpusavyje derindami svarbiausius pojūčius: jutimą, regą, klausą, uoslę ir naudodami kokybiškas medžiagas bei patikimą įrangą.

Lietuvoje dirbame nuo 1996 m. Ilgametė patirtis, puoselėjant pirčių kultūrą ir atkaklus darbas su meile kuriant išskirtinius pirčių projektus, pelnė mums patikimo partnerio ir rinkos lyderio reputaciją. Mūsų darbai puošia ne tik asmenines klientų namų erdves. Sėkmingai įgyvendinome ne vieną stambų projektą: įrengtos vandens terapijos ir poilsio vietos, pasiūlyti šiuolaikiški ir kokybiški sprendimai viešbučiams, SPA centrams, pramogų parkams, sanatorijoms, sporto klubams Lietuvoje, Latvijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Rusijoje ir Ukrainoje.