KREPŠELIS
0 0.00 €

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Susisiekite su mumis

UAB "SAUNITA" REKVIZITAI
Adresas - Šv. Gertrūdos g. 7, 44290 Kaunas
Įmonės kodas - 134981550, PVM kodas - LT349815515
AB ,,Citadele" bankas, b/k 72900, a/s LT85 7290 0000 1646 7250
AB SEB bankas, b/k 70440, a/s LT65 7044 0600 0317 8006
AB Swedbank, b/k 73000, a/s LT89 7300 0100 0250 7456
KAUNAS - Pirčių salonas
Šv. Gertrūdos g. 7, 44290 Kaunas
Telefonas (8~37) 20 73 70
Faksas (8~37) 20 73 08
info@saunita.lt
Darbo laikas
I - V 8:00 - 18:00
VI - VII nedirbame
Direktorius
Dainius Burokas
+370 699 27292
(8~37) 31 05 25
dainius@saunita.lt
Projektų vadovė-sąmatininkė
Inesa Pikžirnytė
+370 699 10362
(8~37) 20 73 70
inesa@saunita.lt
Eksporto vadybininkas
Valdas Ruzgys
+370 613 08691

valdas@saunita.lt
Buhalterija
(8~37) 31 05 25

buhalteris@saunita.lt
Servisas
(8~37) 30 96 53
+370 613 08691
servisas@saunita.lt
Kaunas Saunitos durys - durų salonas
Jonavos g. 254, 44132 Kaunas
Telefonas (8~37) 31 15 90
Faksas (8~37) 31 16 24
www.saunitosdurys.lt
Darbo laikas:
I - V 8:00 - 18:00
VI - VII nedirbame
Vadybininkas
Dalius Gulbinas
+370 699 87077

kaunas@saunita.lt
Vadybininkas
Andrejus Savčenko
+370 685 44188

durys@saunita.lt
Vilnius - pirčių salonas
Žalgirio g. 88 – 104, 00930 Vilnius
Tel./faks.: (8~5) 27 96 313
Darbo laikas:
I - V 8:00 - 17:00
VI - VII nedirbame
Projektų vadovas
Vytautas Engelmanas
+370 699 34030

vilnius@saunita.lt
Klaipėda - pirčių salonas
Darbo laikas:
I - V 8:00 - 17:00
VI - VII nedirbame
Komercijos direktorius
Eligijus Vaivada
+370 655 47037

eligijus@saunita.lt