KREPŠELIS
0 0.00 €

Jūsų prekių krepšelis tuščias

EŽIUOLIŲ EKSTRAKTAS PIRČIAI

EŽIUOLIŲ EKSTRAKTAS PIRČIAI

Bakteriocidiškai ir bakteriostatiškai veikia gramteigiamas ir gramneigiamas bakterijas, naikina gripo ir pūslelinio stomatito virusus, gerina odos (žvynelinės, egzemos), šlapimo takų ir lytinių organų, onkologinių ligų gydymą. Pediatrijoje ežiuolės preparatai vartojami peršalimo ligų profilaktikai ir gydymui.

4.40 €
- +
Kiekis
Aprašymas

Ežiuolių ekstraktas su kadagių eteriniu aliejumi, bičių medumi ir joduota druska

Sudėtis: 90% ežiolių ekstrakto su natūraliu bičių medumi, juoduota druska ir 10% kadagių eterinio aliejaus. Talpa: 240 ml.

Vartojimo būdas: Prieš vartojimą ektraktą būtina sumaišyti vartant buteliuką arba suplakti. Inde vantoms mirkyti sumaišykite 3-4 litrus vandens ir 40 ml. ekstrakto. Eidami į pirtį, nusiprauskite šiltu vandeniu po dušu. Mišinį gerai išmaišykite, dalį jo pilkite į atskirą indą ir iš jo po truputį pilkite ant įkaitusių akmenų. Mišinyje išmirkytomis vantomis masažuokite kūną. Po tokios pirties kūno plauti muilu arba šampūnu nepatariama.

Ekstrakto patariama pilti tiek, kiek nurodyta. Neskiesto ekstrakto pilti ant įkaitusių akmenų nerekomenduojama! Skirta tik išoriniam naudojimui.

Į viršų